לבריאותה

רפואה פמיניסטית מאת ד"ר ליאור ברוך

כללים ועקרונות

"לבריאותה" היא בלוג עם עקרונות.

אופי האתר:

 • לבריאותה היא בלוג פמיניסטי. הפניה בעיקרה לנשים, אך מקבלת בברכה ובשמחה כל מגדר, מין ושיוך אחר. הפניה והלשון בהתאם.
 • לבריאותה היא בלוג שוויוני. נגישה וקריאה, מקבלת אל השיח, ונמנעת מהדרה. זאת במקביל לחוסר סובלנות כלפי אמירות אלימות, גזעניות, מיזוגניות, משפילות, וכאלה שבאות לפגוע בציבור כלשהו.
 • היא בלוג מכבד. ומהסיבה הזאת, פרטים ותמונות שיכולים להוות טריגר מצויינים כך בפירוש בכוכביות, בהערות הסגר ובדרכים אחרות, כדי לאפשר לכל קורא/ת לבחור אם וכיצד להיחשף לתוכן.

תוכן מקצועי:

 • דיוק מדעי. כל המידע המופיע בבלוג הוא מידע מהימן, עם גיבוי מחקרי ומדעי, ושנשאב מתוך ספרות רפואית מוכרת. בסוף כל רשומה (פוסט) מופיעות הפניות למקורות מהם נשאב המידע, על מנת לאפשר לקוראות להתחקות אחר הרקע העובדתי וכדי לאפשר קריאה ביקורתית. לפני הבעת דעתי האישית, ישנה הערה מפורשת כי זוהי הבעת דעה.
 • עדכניות. המידע המופיע בבלוג הוא העדכני ככל שניתן בעת הכתיבה, וכל רשומה נכתבת לאחר סקירת ספרות ושאיבת מידע מהחודשים האחרונים. במידה ומידע חדש מתפרסם לאחר הפרסום, אעשה נסיון לעדכנו ככל שיתאפשר.
 • ניטרליות. בלי אינטרסים פרסומיים, בלי אג'נדות סמויות, ובלי כוונה למכור שום דבר.

 

תנאי השימוש באתר:

 1. ייעוץ רפואי וסודיות רפואית: המידע המופיע באתר הינו כללי בלבד ואינו מחליף ייעוץ אישי ופרטני עם רופא/ה. התייעצויות דרך המייל או בהודעות הן מקובלות, אך גם הן לא מחליפות ייעוץ רפואי אישי. אני מתחייבת לשמור על סודיות המידע המועבר במייל, אלא אם הפונה ביקש/ה או הסכים/ה לפרסום פומבי מכל סיבה שהיא. מקרה חריג הוא אם תוכן הפניה מרמז על סכנה לפונה או לסביבה, אז אני שומרת לעצמי את הזכות ליידע גורמי תמיכה ועזרה במקרה חירום.
 2. זכויות יוצרים/ותהכתוב באתר הוא פרי עבודתי, נאסף, נכתב ונערך בעמל רב, בהתנדבות וללא תגמול כספי. העתקת תוכן, לקיחת קרדיט או עשיית שימוש אחר באתר ובתכניו ללא הסכמתי – אסור.
 3. פרטיות ואיסוף מידע: תנאי הפרטיות ואיסוף המידע של "לבריאותה" מושתתים על הסכם השימוש ב-Wordpress עליו מבוסס האתר, כולל העברת מידע פסיבי כגון כתובת IP ושימוש בקבצי Cookies באופן אוטומטי שאינו תלוי בי ולא מוגדר על ידי. שמות וכתובות מייל המוזנים באופן רצוני על ידי המבקרות/ים באתר אינם נאספים או מופצים הלאה, וישמשו רק לצרכי תקשורת, תגובה או רשימת דיוור לפי המיקום בו ניתנו.
 4. צנזורה ומחיקה: הודעות פוגעניות, אלימות, מיזוגניות, גזעניות או אחרות המהוות הסתה לאלימות – יימחקו. דיווח הלאה יעשה לפי הצורך.
 5. אתרי צד שלישי: לעתים קרובות נעשה באתר שימוש בקישורים לאתרי צד שלישי, אשר אני מקפידה לבדוק מבחינת אמינות המידע ותאימותו לרוחה של "לבריאותה". עם זאת, אינני אחראית לבטיחות השימוש באתרים אלה, לתנאי הפרטיות בהם או לשינויים שנערכו בהם, אם נערכו.
 6. פרסומות ודואר זבל: אני מקפידה באופן מיוחד שלא לכלול תוכן פרסומי או שיווקי באתר, גם בכתיבה המקצועית וגם מחוץ לה. אם הבחנת בפרסומת, דואר זבל או כל חומר שיווקי אשר הגיע אליך בטעות, אשמח לדעת על כך כדי שאוכל להסירו/ן.

ניתן לקרוא עוד עלי ועל 'לבריאותה' בעמוד "אודות"

קריאה נעימה 🙂

ליאור.

השארת תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s