תנאי השימוש באתר
  1. ייעוץ רפואי וסודיות רפואית: המידע המופיע באתר הינו כללי בלבד ואינו מחליף התייעצות עם הרופא/ה המטפל/ת. ניתן לפנות עם סוגיות רפואיות למייל או לעמודי המדיה החברתית של 'לבריאותה' למטרת חשיבה משותפת, אך התכתבות שכזו אינה מהווה ייעוץ רפואי אישי ואינה מחליפה שיחה או פגישה עם הרופא/ה המטפל/ת. צוות 'לבריאותה' מחויב לשמירת סודיות המידע המועבר אונליין, אלא אם הפונה ביקש/ה או הסכים/ה לפרסום פומבי מכל סיבה שהיא. מקרה חריג הוא אם תוכן הפניה מרמז על סכנה לפונה או לסביבה או מהווה מקרה חירום, אז חלה עלי החובה ליידע גורמי תמיכה וטיפול.
  2. זכויות יוצרים/ות: הכתוב באתר נאסף, נכתב ונערך בעמל רב, בהתנדבות וללא תגמול כספי. אסורים העתקת תוכן, לקיחת קרדיט או עשיית שימוש אחר באתר ובתכניו ללא הסכמה.
  3. פרטיות ואיסוף מידע: תנאי הפרטיות ואיסוף המידע של "לבריאותה" מושתתים על הסכם השימוש ב-Wordpress עליו מבוסס האתר, כולל העברת מידע פסיבי כגון כתובת IP ושימוש בקבצי Cookies באופן אוטומטי שאינו תלוי בצוות 'לבריאותה' ולא מוגדר על ידיו. שמות וכתובות מייל המוזנים באופן רצוני על ידי המבקרות/ים באתר אינם נאספים או מופצים הלאה, וישמשו רק לצרכי תקשורת, תגובה או רשימת דיוור לפי המיקום בו ניתנו.
  4. צנזורה ומחיקה: הודעות פוגעניות, אלימות, מיזוגניות, גזעניות או אחרות המהוות הסתה לאלימות – יימחקו. דיווח הלאה יעשה לפי הצורך.
  5. אתרי צד שלישי: לעתים קרובות נעשה באתר שימוש בקישורים לאתרי צד שלישי, אשר אני מקפידה לבדוק מבחינת אמינות המידע ותאימותו לרוחה של "לבריאותה". עם זאת, אינני אחראית לבטיחות השימוש באתרים אלה, לתנאי הפרטיות בהם או לשינויים שנערכו בהם, אם נערכו.

דילוג לתוכן